"

Kto uczy?


Anna Gajdzis
anna

Osoba dobrze zorganizowana. Sumiennie i odpowiedzialnie wykonująca powierzone zadania. Wykazuje się inicjatywą i licznymi pomysłami. Praca z dziećmi od najmłodszych lat była jej marzeniem. Dotychczasowe doświadczenia zawodowe utwierdzają ją w przekonaniu, że praca w szkole jest radością i daje jej dużo satysfakcji. Jej uczniowie to dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe – z każdym znajduje wspólny język, nauczanie to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również umiejętność nawiązania dobrego kontaktu. Otwarta na potrzeby uczniów, ale też wymagająca. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i przyjacielską. Absolwentka Wydziału Filologiczno-Historycznego, filologia rosyjska z językiem angielskim.

Sylwia Czerwińska
sylwia

Młody nauczyciel z pasją. Uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą gimnazjalną i starszą, ale także z osobami dorosłymi - każda z tych grup wiekowych stanowi osobne wyzwanie. Cierpliwość, spokój, ale przede wszystkim systematyczność i konsekwencja - to cechy pracy z językiem obcym, których zawsze przestrzega. Lubi uczyć i uczy się wciąż. Absolwentka Wydziału Filologiczno - Historycznego, filologia germańska i filologia germańska z językiem angielskim


adres


Grupy językowe | Czas zajęć

Grupa wiekowa ilość zajęć w tygodniu ilość spotkań cały kurs ilość godzin cały kurs
Przedszkole 2 x 30 min. 64 32 h
Klasa 1-3 2 x 45 min. 64 48 h
Klasa 4-6 2 x 60 min. 64 64 h
Gimnazjum 2 x 60 min. 64 64 h
Matura 2 x 60 min. 64 64 h
Dorośli 2 x 60 min. 64 64 h

Zajęcia indywidualne – do uzgodnienia
Kursy dla firm – zgodnie z potrzebami

Zapisy do szkoły prowadzimy od 1 września telefonicznie lub w naszej siedzibie w godzinach 16:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku.
Zajęcia rozpoczynamy od października i kończymy na początku czerwca.